Fundacja Inicjatyw Społecznych jest certyfikowanym ośrodkiem w województwie lubelskim, który pomyślnie przeszedł proces akredytacji przez Komisje ds. jakości Polskiego Towarzystwa Informatycznego jako Centrum Egzaminacyjne ECDL (PL-CE0149).
Przy współpracy z naszymi laboratoriami jesteśmy uprawnieni do organizowania szkoleń i egzaminów z następujących produktów ECDL.

 • ECDL Strat

  Jest to certyfikat potwierdzający kompetencje w zakresie dowolnie wybranych czterech modułów dostępnych w programie ECDL Core. Kandydat sam wybiera interesujące go moduły i zdaje z nich egzaminy dokładnie na takich samych zasadach jak w przypadku pełnego certyfikatu ECDL

 • ECDL Core

  Ten certyfikat zaświadcza, że jego posiadacz potrafi prawidłowo realizować przy pomocy mikrokomputera podstawowe zadania, takie jak: edycja tekstów, wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego czy też sieci komputerowej. Kontrola tych umiejętności jest realizowana jako 7 egzaminów, w tym 1 teoretyczny i 6 praktycznych.

 • ECDL Base

  Ten certyfikat zaświadcza, że jego posiadacz potwierdził podstawowe kompetencje komputerowe, umożliwiające korzystanie z komputera w dzisiejszym świecie. Jest to podstawowy certyfikat dla pracowników wszystkich specjalności, którzy na codzień posługują się komputerem, korzystają z Internetu, tworzą i edytują dokumenty oraz arkusze kalkulacyjne.

 • ECDL Standard

  Ten certyfikat zaświadcza, że jego posiadacz potwierdził rozszerzone kwalifikacje komputerowe, umożliwiające posługiwanie się komputerem w dzisiejszym świecie. Poza umiejętnościami potwierdzonymi certyfikatem ECDL BASE, zaświadcza on o dodatkowych umiejętnościach specjalistycznych.